Top
 

TRENERZY

ŁUKASZ SZYMAŃSKI 

TRENER

Założyciel LS Athletic Fizjoterapia & Trening

Trener przygotowania motorycznego w akademii piłkarskiej Znicz Pruszków. Ukończył studia magisterskie na wydziale Wychowania Fizycznego na Warszawskim AWF oraz studia podyplomowe z zakresu Przygotowania Motorycznego na Katowickim AWF.

Od wielu lat uczestniczy w kursach i szkoleniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego.

Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej z zawodnikami piłki nożnej, triathlonu oraz koszykówki.

KAROL CIBOROWSKI 

TRENER MENTALNY

„Pewność siebie, motywacja, koncentracja, opanowanie stresu, budowanie nawyku zwyciężania, wyznaczanie oraz skuteczna realizacja sportowych celów to tylko niektóre umiejętności, których uczę na sesjach.”

Karol Ciborowski  to ekspert w zakresie treningu mentalnego. Pracuje z ambitnymi sportowcami, którzy chcą w pełni rozwinąć umiejętności i wejść na wyższy poziom swoich możliwości. Aby powrócić do pełnej formy, ważna jest zarówno technika, motoryka, taktyka, jak i mentalność. Spotkania z Karolem to pełne zrozumienie, fantastyczna energia i wiara w zwycięstwo!

GRZEGORZ SKOWROŃSKI

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

Swoje doświadczenie trenerskie Grzegorz zdobywał w NoLimit Gym Ursus oraz KS Ursus, z którym zawodniczo jest związany od ponad 10 lat.

Ma za sobą olbrzymią ilość szkoleń, kursów oraz konferencji naukowych, na których występował również w roli prelegenta – m.in.: ASCA (Australian Strenght and Conditioning Associaton) Poziom 1, Crossfit – Poziom 1 i 2,  NSCA (National Strenght and Conditioning Associaton) – Certyfikat Trenera Personalnego, Precision Nutrition – Poziom 1 oraz EPI (Elitte Performance Institute) w której jest również odpowiedzialny za prowadzenie szkoleń.

Call Now Button