Top
 

Lekarze

MARCIN TUSIŃSKI

ORTOPEDA

Lekarz w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego I Wydziału Lekarskiego, obecnie pracuje w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie. Szczegółowe zainteresowania to medycyna sportowa, schorzenia i kontuzje stawu barkowego, kolanowego i ścięgna Achillesa.

W swojej praktyce wykorzystuje badanie USG w diagnostyce chorób narządu ruchu. Wykorzystuje małoinwazyjne techniki leczenia przy użyciu kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz kolagenu. Wykonuje iniekcje dostawowe oraz okołostawowe.

Uzyskał licencję lekarza Polskiego Związku Piłki Nożnej, obecnie jest lekarzem Polskiej Kadry Piłkarskiej do lat 20. Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.

TOMASZ SŁODKOWSKI

ORTOPEDA

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalizuje się w diagnostyce (ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki USG) chorób układu ruchu oraz ich leczeniem. W praktyce lekarskiej wykorzystuje zarówno metody leczenia operacyjne (leczenie złamań, uszkodzeń ścięgnistych i więzadłowych, choroby zwyrodnieniowe i przeciążeniowe) jak i metody nieoperacyjne.

Ukończył Studia na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zakończył egzaminem specjalizacyjnym i uzyskaniem tytułu lekarza specjalisty z powyższej dziedziny. Wiedzę oraz doświadczenie zdobywał podczas stażu dyplomowego w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.

Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii w zakresie diagnostyki układu mięśniowo-szkieletowego.

MAGDALENA TOPOREK

ENDOKRYNOLOG

Specjalizuje się w leczeniu otyłości i chorób przysadki mózgowej.

Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, Wydział Lekarski, kierunek lekarski.

Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Warszawskich placówkach medycznych: SPZOZ Warszawa Wola Śródmieście oraz Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii SPC SK w Warszawie.

IWONA GRASZKA – ROGOZIŃSKA

KARDIOLOG

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 1999r, II Wydział Lekarski. W 2011 ukończona specjalizacja z Chorób Wewnętrznych. W 2015 ukończona specjalizacja z Kardiologii. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w trakcie pracy w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie – Oddział Chorób Wewnętrznych i Kardiologii, w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim – Oddział Kardiologii oraz Oddział Kardiologii Inwazyjnej, w Szpitalu Wolskim – Oddział Kardiologii oraz w Szpitalu Bródnowskim – Klinika Kardiologii i Chorób Wewnętrznych.  Aktualnie pracuje w ambulatoryjnych Poradniach Kardiologii dla dorosłych. 

ALEKSANDRA BARWIŃSKA

DIETETYK

„Dietetyka to nie tylko moja praca, ale i pasja. Chciałabym, aby odżywianie stało się dla Ciebie: proste, zrozumiałe i 'ludzkie’.”

Aleksandra Barwińska  to dietetyk, który kocha swoją pracę i miłością do racjonalnego odżywiania zaraża swoich pacjentów. Doskonale rozumie, że w natłoku informacji czasem ciężko obrać prawidłową ścieżkę zdrowego trybu życia. Pomaga w tym już od kilku lat w gabinecie, wspierając w utracie kilogramów, ale również przy chorobach nowotworowych, cukrzycy, nadczynności i niedoczynności tarczycy, zespole jelita drażliwego, dnie moczanowej, czy nadciśnieniu tętniczym. Prowadzi również szkolenia, wykłady i webinary. Praca z Aleksandrą to sama przyjemność, bo zaraża pozytywną energią i daje moc motywacji już od pierwszych minut rozmowy!

SZYMON JAGODZIŃSKI

KARDIOLOG

W zawodzie pracuje od 15 lat. Posiadam duże doświadczenie w pracy w szeroko pojętym systemie ochrony zdrowia: w klinikach kardiologicznych, oddziale kardiologii w szpitalu wojewódzkim, w poradniach kardiologicznych, w oddziałach chorób wewnętrznych w szpitalach powiatowych, w poradni lekarza rodzinnego, w karetce pogotowia, w nocnej pomocy lekarskiej oraz w szpitalnym oddziale ratunkowym.

Brałem udział w badaniach naukowych, kursach oraz licznych konferencjach i warsztatach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Od 2016 roku pełnię funkcję kierownika oddziału chorób wewnętrznych, początkowo w Kutnie i Łasku, a obecnie w Żyrardowie.
Do każdego chorego staram się podchodzić indywidualnie, wykorzystując zdobytą wiedzę, doświadczenie oraz wrodzoną empatię.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorych z zakresu chorób wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem chorób serca.

Call Now Button